У четвер, 6 квітня я і ще двоє моїх колег-вчителів англійської мови з Сторожинецького району поїхали на подію у Львів - 20-річчя видавництва Pearson в Україні. На подію ми попередньо зареєструвалися та отримали запрошення. До слова скажу, що бюрокразаври (неологізм від Громового) протестували, але я відбилася. А колегу з Чернівців не відпустили з роботи.
Шановні бюрокразаври! Це подія всеукраїнського рівня! І якщо ми можемо їхати у район на менш значні події і втрачати уроки, то на таку подію варто поїхати і підвищити свій рівень самоосвіти. Тому, "ми - не раби. раби - не ми".
Але...."геть думи сумні..."
Ми вирішили поїхати автобусом, бо подія була аж на 15.00. Та ми неправильно записали розклад руху. Тому, прибувши о 6.00 до Кутів, ми дізналися, що автобус на Львів вже поїхав. Дякуючи шоферу (за сумісництвом - моєму чоловіку), який довіз нас у Кути, і відразу повіз до Косова, ми вже о 6.20 пересіли на попутку, просячись до Коломиї. Але Бог знав, що ми їдемо на гарну подію, тому попутка виявилася аж до Львова.
По приїзді у Львів нас очікував ще один сюрприз. Шофер попутки, який протягом поїздки підтримував з нами розмову, весь час повторював, що запізнюється на роботу, але тримав у секреті, що ж то за робота. А ми й не дуже питали. коли він привіз нас на місце своєї роботи, ми роззявили рота. Це виявилася Львівська національна академія мистецтв. А шофер, який підвіз нас до Львова (майже задарма), виявився викладачем цієї академії з живопису. Звати його Микола Грималюк. І він провів нам екскурсію по академії. Ми побачили багато талановитих робіт студентів - картини, гобелени, керімічні вироби, чеканку та ін...
Потім нас повели у цех, де виготовляють скляні вироби. Це було дуже цікаво. Навіть Юрій спробував щось "видути".
Після чудової екскурсії по академії ми пішли у кафе поїсти та погрітися, бо був дощ і було дуже холодно. А вже годині о першій ми вирушили шукати місце призначення, а саме - університет безпеки життєдіяльності. По дорозі зробили кілька фото.
Університет безпеки життєдіяльності виявився гарною будівлею.
А ось і зал, у якому мала би проходити подія.
Народ потроху почав збиратися, і до 15.00. зал був повний-повнісінький.
Приємно було зустріти своїх знайомих - колег з Волині та Львова, з якими була на "Агентах змін". Подивилися виставку книг. Дещо придбали для роботи.
На події були присутні автор підручника Focus Vaugan Jones,
а також Ania Kolbuszewska, teacher-trainer form Poland.
Відкрилося свято чудовим виступом духового оркестру Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Саундтрек до фільму "Пірати Карибського моря"
Марш Богдана Хмельницького
"Europe"
Потім перед нами виступила представник університету та розповіла про його історію.
І далі розпочався вже самий захід.
Задоволені, щасливі, сповнені приємних почуттів, ввечері ми поверталися додому потягом, обговорюючи нові можливості з новими підручниками.
Немає коментарів:
Дописати коментар